Gizlilik ve Kullanım Şartları

Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenliği:

Sitemizde, kredi kartı haberleşme işlemlerinin her aşaması 256 bit SSL Standardında güvenlik altına alınmıştır.


Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında, site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartında (RapidSSL.com) gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı, çok bilinen ve çok sayıda işlem gören sitelerde de güvenle kullanılan bir niteliktedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfanın SSL haberleşme güvenliği standardına sahip olup olmadığı, ilgili sayfanın adres çubuğunda http://.. biçiminde değil, https://.. biçimindeki gösterimden anlaşılır. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde, adres çubuğunda güvenliği gösteren kilit işareti de yer almaktadır.


Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinizin sitemizden bankanıza aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanızın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sitemizde, çok sayıda güvenlik bileşeni yanında kayıp veya çalıntı kart bilgileri ile alışveriş yapılmasına karşı önlem olarak, CVV2/CVC2 kodu da kullanılmaktadır.


Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde, hiçbir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan bankanızın POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu size (müşteriye) bildirmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz, bankanıza veya bir başkasına e-posta veya benzeri yöntemlerle kesinlikle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak, aktarılan kredi kart bilgilerinize tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.