İptal, İade, Değişim


Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.


Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan veya kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim eden kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alırsanız, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünün bedeli Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürenin değiştirilmesinde firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde, ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Ürünün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızaları için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale ile yapılan ödemelerin iadeleri iki (2) iş günü içinde, Kredi Kartı ile yapılan ödemelerin iadeleri ise üç (3) iş günü içinde yapılacaktır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra, tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız banka hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.